Olegas Šurajevas - alkoholis, depresija ir nebejuokingas humoras

parašė Ugnius Kiguolis - -

Suklastodamas straipsnį Olegas Šurajevas pranešė apie pasiskiepijusį Ugnių Kiguolį

Mažiausia juokingas iš antivakserių Olegas Šurajevas praneša savo kanaluose, kad Ugnius Kiguolis jau pasiskiepijo.

Turbūt pavydu žmogui.

Vienas pirmujų Kaune paskiepytas gydytojas Ugnius Kiguolis: patiko, labai patogus mikročipas, Geitsas dabar visada zino, kur aš esu, skiepysiu ir savo vaikus

surajevas

Olegas Šurajevas – Ugnius Kiguolis nėra antivakseris

Ugnius Kiguolis nėra antivakseris. Jis yra atsakingas pilietis, kuris turi aštuonių metų magistrantūros medicininio universiteto bei astrologijos magistro laipsnį, kas jam leidžia rūpintis MŪSŲ VAIKŲ saugumu.

Ugnius reguliariai skiepija save ir savo artimuosius tik patikrinta arba jo paties namuose pagaminta vakcina, nes jo mokslo laipsnis jam leidžia tai daryti. Taip pat Ugnius Kiguolis visapusiškai palaiko mokslą, ir kiekvienas jo sakinys yra paremtas publikacijomis solidžiuose mokslo leidiniuose, tokiuose kaip “Donaldas ir kiti” ir žurnalas „Tik vyrams“.

Be abejo, korporacijos ir farmacininkai į vakcinas deda bet ką ir už mūsų gyvybes neatsako. Pavyzdžiui, pats Kiguolis vaikystėje buvo paskiepytas ir dėl to vienerius metus buvo bulve ir gulėjo rūsyje.

Todėl norime atsiprašyti Ugniaus Kiguolio už tai, kad pavadinom jį antivakseriu, padirbom ligoninės dokumentus, sugadinom jam dieną ir privertėm naudotis korporacijos “Google” paslaugomis. Kita vertus, tikimės, kad Ugnius yra atsargesnis ir googlina tik per balandžių paštą.

Vakar 1K kanalas ir Ugnius Kiguolis pradėjo bendrą projektą – kartu meistriškai dekonstravome, kad emailai, kur rašoma, kad jūs paveldėjote mirusio turtingo dėdės milijonus, yra scamas – apie tai vėliau mūsų specialiame tyrime! Ačiū už dėmesį. Ugnius Kiguolis nėra antivakseris ir tiesiog kovoja prieš sistemą kartu su mumis. Ačiū jam, sistema – tau pizda!

surajevas

Olegas Šurajevas suklastojo VšĮ Respublikinės Vilniaus Universitetinės ligoninės vidinį dokumentą

Paskutiniame savo performance jis pažemino sunkiai dirbančius ligoninėse medikus, kurie kovoja dėl kiekvienos gyvybės, suklastodamas VšĮ Respublikinės Vilniaus Universitetinės ligoninės vidinį dokumentą, kuriame pateikė melagingą ir išgalvotą informaciją apie pacientų mirštamumą.

VšĮ Respublikinės Vilniaus Universitetinės ligoninės komentaras:

Griežtai atsiribojame nuo tokios socialiniuose tinkluose ar kitoje viešojoje erdvėje skleidžiamos dezinformacijos, kuria akivaizdžiai demonstruojama nepagarba šiuo metu ypatingai sunkiomis sąlygomis dirbantiems mūsų medikams, ir labai apmaudu, kad yra skeptiškai nusiteikusių žmonių, vis dar nesuprantančių dabartinės padėties rimtumo.

Visą istoriją apie Olego Šurajevo klastojamus dokumentus, bei skleidžiamą melą skaityti straipsnyje: 
Melo dekonstrukcija. Olegas Šurajevas. Respublikinės Vilniaus Universitetinės Ligoninės istorija

Olegas Šurajevas pavogė lenkų politiko tapatybę, suklastojo reklamos sutartis

Rinkimų į Lietuvos Seimą metu Olegas Šurajevas pavogė lenkų politiko tapatybę, suklastojo reklamos sutartis ir apgavo Delfi, bei Žinių radiją. 

Olegas Šurajevas girtas puolė taksi vairuotoją

Olegas Šurajevas buvo sulaikytas policijos už tai, kad būdamas neblaivus puolė taksi vairuotoją, sugadino automobilio saloną, bei bandė sprukti nuo policijos. Visas šis performancas užfiksuotas laidoje Farai.

https://youtu.be/KD8E-yh_CnI

Olegas Šurajevas Lietuvos policijai gerai žinomas asmuo

Praeityje sulaikytas neblaivus Olegas dažnai sulaukia policijos dėmesio.

<..> prie televizijos vyko ir kontrmitingas, kuriame rinkosi žmonės, pasisakantys už žmogaus teises, žiniasklaidos laisvę ir kritikuojantys diskriminaciją. LRT.lt nuotr./Laidos „Spalvos“ stop kadras Šiame renginyje dalyvavo ir žinomas Lietuvos komikas Olegas Šurajevas. Apsivilkęs moterišką suknelę ir pasidažęs lūpas, jis bandė kalbinti mitingo dalyvius. Kai kurie tai suprato kaip provokaciją ir pasipiktino. O.Šurajevą sulaikė policijos pareigūnai. Uždėjus antrankius, jis buvo pasodintas į policijos automobilį ir nuvežtas į areštinę. <..>

Visa istorija straipsnyje: Mitingo prie LRT metu buvo sulaikytas komikas Olegas Šurajevas

Daugiau apie Šurajevo pasisakymus.

surajevas 

Apie autorių


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV